Projekt graficzny, który wspiera Twoje cele sprzedażowe.

Ekspozytory i systemy POS - na nich bazuje point-of-sale marketing.

Studio Graficzne Pozna PiotraProjekt skupia się na budowaniu mocnego wizerunku firmy poprzez rzetelną, kompleksową i zaawansowaną obsługę klienta w zakresie złożonego procesu tworzenia materiałów POS.

Misja

Dzięki bogatej  wiedzy w zakresie projektowania, technologii produkcji oraz dystrybucji dążymy do najwyższego poziomu w zaspokajaniu oczekiwań  klienta tworząc „ skrojone na wymiar” materiały promocyjne podnoszące atrakcyjność ich marki na rynku.

Wizja

Stabilna, transparentna i ceniona firma w branży reklamowej opierająca swoją współpracę na zaufaniu zarówno ze strony klientów, partnerów biznesowych jak i wykonawców.

Oferowanie szerokiej gamy rozwiązań w zakresie promowania produktów naszych klientów zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

display’e reklamowe

Mobilne, uniwersalne i praktyczne ekspozytory reklamowe często znacznie poprawiają sprzedaż. Display’e reklamowe to krok wyżej, nie tylko eksponują produkt, ale dzięki zawartym informacjom, również go promują. Dobrze zaprojektowane display’e reklamowe z chwytliwym tekstem sprawią, że klient nie przejdzie obok nich obojętnie.

Displaye reklamowe
Sposób na ekspozycje produktu.

Prezentacja twoich produktów

Jest to doskonały sposób na wyeksponowanie większej liczby produktów i przyciągniecie uwagi klientów.

Możesz go umieścić na ladzie, półce lub w innym widocznym miejscu.

Projekt graficzny Displaya reklamowego

Możemy dowolnie zaprojektować display łącząc tym samym różną kolorystykę, kształt i grafikę. Nasze ekspozytory i displaye wykonujemy z tworzywa, drewna i metalu.

W produktach premium stosujemy podświetlanie konkretnych elementów.

Ekspozytory POS

Wszystkie ekspozytory, które proponujemy to połączenie najwyższej jakości i naprawdę konkurencyjnej ceny. Przekonaj się!

Proste, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie wspierające sprzedaż.

Nasze ekspozytory sprawdzą się, jako miejsce na firmowe ulotki, broszury, czy katalogi, a także inne produkty. Jak wszystkie proponowane przez nas ekspozytory handlowe, tak i ta propozycja skutecznie przyciągnie uwagę odbiorców i zainteresuje klientów Twoją ofertą.

Ekspozytory dostępne w naszej ofercie:

  • wyposażone są w półki, na których wygodnie rozłożysz ulotki, broszury lub produkty w dowolnej ilości
  • są lekkie (a zarazem wytrzymałe) i mobilne – bez trudu ustawisz je w najbardziej dogodnym miejscu
  • opatrzone atrakcyjnymi grafikami, dzięki którym z pewnością nie pozostaną niezauważone, nawet na targach, czy w galerii handlowej.

Ekspozytory ze sklejki

Takie ekspozytory doskonale sprawdzą się w przypadku firm utożsamiających się ze stylem eko. Na sklejce można wykonać nadruk w technologii sitodruku, druku UV w CMYK lub eleganckie grawerowanie przy pomocy lasera. Dla intensywniejszego efektu można też wykonać malowanie ekspozytora albo nadruk na folii. Najważniejsze, by kolory i fonty użyte na ekspozytorze nawiązywały do stylu marki – wówczas klient łatwo zidentyfikuje dany produkt.

Regały reklamowe

Regały reklamowe na których można zaprezentować ofertę w sklepach spożywczych, marketach czy składach budowlanych powinny być dopasowane do produktu, sposobu komunikacji marki oraz miejsca, w którym się znajdują, a produkt powinien być zaprezentowany jak najlepiej. Regał reklamowy powinien być tak skonstruowany, żeby był praktyczny, dopasowany do promowanej oferty oraz by przyciągał uwagę klientów.

Standy reklamowe i prezentery produktów

Standy reklamowe to dzisiaj popularny nośnik reklamy. Mogą mieć różne kształty i wielkości, jak też być wzbogacone o dowolną grafikę. Standy reklamowe projektu PiotraProjekt to nieograniczone możliwości prezentacji marki podczas wystaw, warsztatów, pokazów i targów.

Humanstandy, Ścianki i monidła reklamowe

Stand postaci stojak reklamowy wycinany po obrysie przeznaczony do ekspozycji wewnętrznej. Kartonowa postać (humanstand) to klasyczny stojak/stand wolnostojący w formie postaci wyciętej po obrysie, w dowolnym kształcie, w wersji jednostronnej lub dwustronnej, zwykle w skali 1:1 i ze składaną podporą.

Każdą postać możemy wyposażyć w kieszeń na ulotki (np. z przeźroczystego tworzywa typu pleksi) w pełnym zadruku i dowolnym formacie.

Standy postacie zwane również Human standy to znakomity materiał wspierający sprzedaż.  Najczęściej służy do ekspozycji danego produktu, aby dzięki temu podnieść rozpoznawalność własnej marki.

W zależności od potrzeb wykonujemy je z płyty PCV jak również z pięciowarstwowej tektury, dzięki czemu konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Są wyfrezowane z jednego kawałka materiału w technologii druku UV i pokryte laminatem.

Wykonujemy standy od już od jednej sztuki, najczęściej w skali 1:1. Postacie reklamowe tworzymy o dowolnej grafice i kształcie. Mogą być postacie jednostronne czy dwustronne. Istnieje możliwość zamontowania dowolnej ilości kieszeni wykonanych z plexi i dzięki ich zastosowaniu stand ten może służyć jako dyspenser.

Listwy półkowe, shelflinery, ramki półkowe, flagi produktowe, Wobblery

Możemy zaprojektować każdy wszystkie rodzaje listw półkowych w zależności od potrzeb klienta. Możesz wybrać spośród listew półkowych bądź samych pasków listwowych z nadrukiem lub listew giętych z okienkiem na cenę.

Wisząca na wysięgniku flaga przypółkowa wraz z shelfstoper dobrze wyeksponuje produkt w alejce regałowej. Znana również jako baner regałowy, flaga shelftalker przy półce.
Sheltalkersy znane również jako shelfstopery, stopery półkowe, stoprejony są najlepszym sposobem na przykucie uwagii klienta i wypromowanie produktu na półce. Są bardzo łatwe w montażu, a zarazem efektowne. Stopper jest bardzo dobrze widoczny i dzięki temu koncentruje klienta na danym produkcie.