GRAFIK KOMPUTEROWY POZNAŃ

Zajmujemy się brandingiem i identyfikacją wizualną. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy.

Potrzebujesz solidnego projektu od grafika komputerowego, który będzie w 100% oddawał specyfikę Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami – ustalimy wszystkie szczegóły i omówimy potrzeby Twojej firmy.

Zależy nam i chcemy najlepiej

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy kochają to, co robią. Dzięki temu nasze projekty nigdy nie są wymuszone. Są za to świeże, innowacyjne i dopracowane w każdym calu.
Najlepsze usługi graficzne Poznań – poznaj nasze studio!

Nie wiesz od czego zacząć?

USŁUGI GRAFICZNE POZNAŃ

Świadczymy najwyższej jakości usługi graficzne.

Poznań to nasze miasto, w którym prężnie działamy od lat, realizując kolejne, udane projekty.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a współpracę z Klientem zawsze rozpoczynamy od skrupulatnej analizy potrzeb i rynku.

GRAFIK KOMPUTEROWY POZNAŃ

Od projektu graficznego do realizacji zlecenia

Tworzymy materiały marketingowe ułatwiające sprzedaż.

Praca grafika komputerowego bazuje oczywiście na wiedzy i doświadczeniu, ale zdecydowanie najważniejszym czynnikiem, który wpływa na powodzenie projektu, jest kreatywność. Nam jej nie brakuje, dlatego stworzymy dla Ciebie projekt z najwyższej półki!

Zobacz nasze realizacje

Namiot reklamowy

Lada ekspozycyjna

Materiały reklamowe

Wykonujemy projekty reklamowe, troszcząc się o wizerunek marki.

Piotr ZalewskiWłaściciel Agencji PiotraProjekt
grafik komputerowy poznań
Agencja Reklamowa PiotraProjekt | Kreatywna Agencja Brandingowa Poznań | Projekty reklamowe dla firm

Agencja reklamowa PiotraProjekt to zespół specjalistów, który dobrego designu używa jako skutecznego narzędzia marketingu.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Grafik komputerowy Poznań - Agencja reklamowa PiotraProjekt Piotr Zalewski

Usługi graficzne Poznań, czyli:

  • Identyfikacja wizualna firmy – logo, księgi znaku, papier firmowy, wizytówki, katalogi ofertowe, projekty kalendarzy i wiele, wiele więcej!

  • Materiały promocyjne – od ulotek przez projekty reklam wielkoformatowych. Projektujemy także rollupy, ścianki reklamowe, lady wystawiennicze czy banery kierunkowe.
  • Strony internetowe – za pomocą grafiki potrafimy wydobyć unikalny charakter każdego serwisu. Tworzymy także materiały do kampanii marketingowych i sklepów internetowych.
  • Gadżety reklamowe – stworzymy dopracowane projekty koszulek, kubków, długopisów i wszystkiego, co sobie zażyczysz!

  • Opakowania – zaprojektujemy wygląd pudełka, naklejek, folii lub innego, dedykowanego opakowania.

  • Książki i e-booki – opracujemy graficznie Twoją książkę, złożymy ją i dostosujemy do wytycznych drukarni. Zaprojektujemy także unikalną okładkę.

  • Inne projekty – jeśli szukasz solidnego grafika komputerowego w Poznaniu jako wykonawcy specyficznego projektu, z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania!

Oferujemy również wiele artykułów reklamowych i poligraficznych na zamówienie. Zapytaj nas o wycenę.

PROJEKTY GRAFICZNE POZNAŃ

Nasza agencja specjalizuje się w projektach, których celem jest poprawa wizerunku marki i zwiększenie sprzedaży. Pomagamy także wejść nowym firmom na rynek, przejść rebranding czy zaprojektować kampanię reklamową. W naszej pracy korzystamy tylko ze sprawdzonych i rekomendowanych rozwiązań, a każdy projekt maksymalnie dostosowujemy do specyfiki prowadzonej działalności naszego Klienta.

 

USŁUGI GRAFICZNE POZNAŃ. ILE TO KOSZTUJE?

Za każdym udanym projektem stoją utalentowani ludzie. Stoją za nim także budżety Klientów, które szanujemy. Jak wycenić pracę grafika komputerowego w Poznaniu?

Koszt projektu uzależniony jest przede wszystkim od stopnia skomplikowania projektu i wytycznych ze strony Klienta. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie i na podstawie ilości czasu, jaką grafik komputerowy Poznań będzie musiał poświęcić na realizację projektu.

Jeśli zaproponowane grafiki nie spełniają oczekiwań Klienta, dopracowujemy je do skutku, aż uzyskamy finalną akceptację.

Jeśli zlecasz nam także produkcję i wydruk zamówionych materiałów, realizujemy je dopiero wtedy, gdy mailowo zaakceptujesz projekt.

GRAFIK KOMPUTEROWY POZNAŃ: PIOTRA PROJEKT! STUDIO GRAFICZNE, Z KTÓRYM MOŻNA SIĘ DOGADAĆ!