Tylko raz możesz zrobić pierwsze wrażenie.

Wybierz mądrze, wybierz PiotraProjekt!

Oznakowanie obiektów

PiotraProjekt to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się marka, której misją jest tworzenie estetycznych, w pełni efektownych i użytecznych elementów oznakowania wizualnego dla firm.

Identyfikacja wizualna

Pomagamy markom tworzyć ich historię projektując branding, spójne projekty graficzne oraz całą komunikację z konsumentem.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA POZNAŃ

IDENTYFIKACJA WIZUALNA – ZADBAJ O PIERWSZE WRAŻENIE.

Nasze studio graficzne PiotraProjekt to firma, która w kwestii jakości oferowanych produktów nie uznaje kompromisów. Każdy z realizowanych projektów jest w 100% dopracowany i przemyślany. Cenimy sobie kreatywne podejście do pracy, dlatego jeszcze nigdy dotąd nie spotkaliśmy się z odrzuceniem naszych propozycji wizualnych. Zawsze trafiamy w sedno i jest to nasza największa moc, która od 10 lat pozwala nam na realizowanie ambitnych i wymagających projektów.

OZNAKOWANIE OBIEKTÓW

Oznakowanie obiektów handlowych i usługowych to bardzo duży segment rynku graficznego. Rozwiązanie to dedykowane jest przede wszystkim dla sklepów, galerii handlowych, parkingów i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Z pełnym zaangażowaniem wykonamy projekt graficzny oznakowania, przygotujemy go do produkcji, a w efekcie dostarczymy Ci estetyczne, trwałe i wyraziste elementy do zewnętrznego oraz wewnętrznego oznakowania budynku.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Potrzebujesz dobrej identyfikacji wizualnej?
Porozmawiajmy.

Usługi graficzne, identyfikacja wizualna, logo, księga znaku, projektowanie elementów wizualnych marki.

Branding / Rebranding

Znajdziemy tożsamość Twojej marki, a następnie przełożymy ją na projekt graficzny. Pomożemy Ci odświeżyć dotychczasową identyfikację wizualną lub zaprojektujemy ją od zera. Stworzymy również przejrzyste zasady (brandbook), aby Twoja firma szybko wspięła się na sam szczyt!

Identyfikacja wizualna

Zadbamy o spójny i przejrzysty wizerunek Twojej firmy. Zbudujemy go od podstaw lub przeorganizujemy. Zaprezentujemy Ci sprawdzone rozwiązania i schematy, a następnie wspólnie opracujemy strategię działania nastawioną na sukces!

Komunikacja wizualna

Chcesz poprawić widoczność swojej marki w sieci oraz rzeczywistości offline? Zadbaj o odpowiednią komunikację wizualną, która jest podstawą współczesnego rynku! Nasze studio z przyjemnością przygotuje szablony poszczególnych elementów, opracuje szczegółowe wytyczne oraz plan działania, który zagwarantuje Twojej firmie rozpoznawalność!

Projektowanie graficzne w systemach identyfikacji

Chętnie podejmujemy się także niestandardowych zleceń, które wymagają specyficznych rozwiązań. Stworzymy identyfikację, która będzie w pełni zgodna z Twoimi kreatywnymi założeniami!

IDENTYFIKACJA WIZUALNA I OZNAKOWANIE OBIEKTÓW.
WYBIERZ SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA!

W ciągu 10 lat naszej działalności udało nam się przetrzeć wszystkie szlaki w identyfikacji graficznej i projektowaniu. Nawet najbardziej zaskakujący i wymagający projekt realizujemy z zimną krwią i pełnym zaangażowaniem. Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że wykreujemy dla Ciebie coś wyjątkowego, kreatywnego i dopasowanego do Twojego biznesu.