Systemy Wystawiennicze Poznań

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem materiałów wystawienniczych. Stworzymy dedykowany projekt dla Twojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz się wśród konferencji na targach branżowych lub innym wydarzeniu!

Indywidualne rozwiązania
komunikacji wizualnej
w przestrzeni targowej.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dostosujemy do Twojej działalności każdy system wystawienniczy, jaki dostępny jest na rynku reklamowym.

Sprawdź ofertę naszej drukarni internetowej

Systemy wystawiennicze Poznań

Ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe to profesjonalne i sprawdzone systemy wystawiennicze, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę.

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE POZNAŃ – SZUKASZ SOLIDNEGO WYKONAWCY? POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!

Oferujemy innowacyjne i estetyczne systemy ekspozycyjne i wystawiennicze. Produkujemy między innymi:
• systemy linkowe oraz rurkowe do podwieszeń
• nowoczesne konstrukcje panelowe SORT
• słupki odgradzające, kołki dystansowe
• stojaki, ekspozytory i totemy reklamowe
• ramy na wydruki
• systemy mobilne
• stoiska i zabudowy targowe
• systemy plenerowe
• aranżacje witryn.

Systemy naszego autorstwa są dodatkowo wzbogacane przez podświetlenie LED. W razie potrzeby projektujemy również nowoczesne rozwiązania i wizualizacje trójwymiarowe.

Proponujemy systemy, które wyróżniają się przede wszystkim imponującym designem i wysoką funkcjonalnością. Przed rozpoczęciem pracy zawsze starannie analizujemy potrzeby naszych Klientów i doradzamy najlepsze rozwiązania, dlatego efekt finalny każdorazowo jest satysfakcjonujący dla obu stron.

Systemy wystawiennicze Poznań

Ramy tekstylne

Grafika eksponowana na materiale tekstylnym zapewnia zachwycający efekt wizualny. Zostaje zamontowana na ramie w sposób spójny i estetyczny, dzięki czemu w imponujący sposób prezentuje Twoje produkty i usługi.
Do produkcji ram tekstylnych używamy tylko najwyższej jakości materiałów i dedykowanych rozwiązań technologicznych.

Każde zamówienie jest realizowane w 100% zgodnie z wytycznymi Klienta:
• rama może być wolnostojąca lub wisząca
• wykonana pod wymiar Klienta
• zadrukowana z jednej lub z dwóch stron
• posiadać dodatkowe oświetlenie

Zmiany ekspozycji w ramie tekstylnej odbywają się bez użycia narzędzi. Wykonujemy zarówno małe, jak i wielkoformatowe ramy. W razie potrzeby produkujemy ramy w specyficznych rozmiarach i kolorach RAL. Wszystko po to, aby maksymalnie dostosować projekt do specyfiki Twojej branży!

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE POZNAŃ – REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO BIZNESU!

Ramy tekstylne są obecnie jedną z najchętniej wybieranych form reklamy wystawienniczej. Podłoże tekstylne umożliwia wydrukowanie go w jednej całości.

W dalszej kolejności materiał zostaje obszyty silikonową taśmą, która służy do montażu w ramie. Dzięki temu wydrukowana grafika jest idealnie napięta, nie marszczy się i nie faluje. To gwarancja doskonałego efektu wizualnego!

Ramowe systemy wystawiennicze Poznań – najważniejsze atuty:

niskie koszty transportu:  wydrukowane materiały można składać i rolować bez obaw o ich zniszczenie
szybka i łatwa zmiana ekspozycji bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi
• wysoka jakość wydruku i wykonania profili
atest niepalności B1
• wysoka trwałość wydruków: są odporne na pranie, prasowanie, promieniowanie UV i inne czynniki zewnętrzne
• nadruk metodą sublimacji, który jest ekologiczny, bezzapachowy i łatwy w utylizacji.

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE POZNAŃ

Roll-up

Projektujemy unikalne i nowoczesne rollupy, które przykują uwagę każdego odbiorcy. To doskonała forma promocji, która w sposób subtelny wpływa na podświadomość konsumentów i kreuje ich potrzeby w czasie rzeczywistym. Rollupy naszego autorstwa to produkty najwyższej jakości, które z powodzeniem wykorzystasz wielokrotnie.

Zajmujemy sie sprzedażą oraz projektowaniem systemów ekspozycyjnych.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla przestrzeni komercyjnych i publicznych.

Ekspozycja reklamowa

Nasze projekty kierujemy głównie do muzeów, galerii, biur, instytucji, sklepów, hoteli, restauracji, galerii sztuki, galerii handlowych, przestrzeni komercyjnych i wiele innych

Systemy reklamowe

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom nowatorskie produkty najwyższej jakości, kreatywne koncepcje i ambitne pomysły. Oferujemy bogatą gamę produktów stosowanych w branży handlowo-wystawienniczej, które umożliwiają zaprojektowanie wyjątkowej przestrzeni.

NOWOCZESNE SYSTEMY WYSTAWIENNICZE POZNAŃ

Trybunki reklamowe

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do instytucji kultury, galerii sztuki, restauracji, hoteli, galerii handlowych, sklepów i przedstawicieli segmentów komercyjnych. Nie zamykamy się jednak na żadną z branż i z przyjemnością stawiamy czoła największym wyzwaniom.

Wyróżniamy się kreatywnym podejściem, a nasze projekty są niezwykle ambitne i dopracowane. Z naszą pomocą skutecznie wyróżnisz się na tle konkurencji i przyciągniesz potencjalnych Klientów w czasie ważnego wydarzenia biznesowego!

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE POZNAŃ – BRANŻA EVENTOWA

Innowacyjne systemy wystawiennicze to nieodłączny element branży eventowej. Tworzymy stoiska targowe i systemy do zabudowy targowej, które znacznie wzmocnią przekaz reklamowy i zainteresują odbiorców.

Z przyjemnością doradzimy, które ekspozytory i formy wystawiennicze najlepiej sprawdzą się w połączeniu z innymi elementami zaplecza eventu.

Systemy wystawiennicze Poznań

Stoiska Targowe

System do zabudowy targowej

Pomożemy Ci stworzyć projekt graficzny na zabudowę targową, która wzmocni przekaz reklamowy i skuteczność działań marketingowych jako systemy wystawiennicze.

Modułowy system wystawienniczy wspierający marketing i sprzedaż.

Oferowane przez nas projekty graficzne wyróżniają się funkcjonalnością i przyciągającym uwagę designem, który doskonale wpisuje się w charakter strategii marketingowych nowoczesnych firm.

Naszą ideą jest tworzenie przestrzeni promocyjnych

Nasze projekty graficzne systemów wystawienniczych ponoszą wartość Twojej marki. Za pomocą naszych systemów zbudujesz efektowne punkty promocyjne, zabudowy eventowe oraz wielkoformatowe stoiska targowe, które wyróżnia funkcjonalność i design.

Stawiamy głównie na systemy modułowe

Systemy wystawiennicze modułowe można szybko wkomponować w dowolną przestrzeń. Poza tym staramy się tworzyć stoiska mobilne, dzięki czemu ich przechowywanie i transport nie sprawiają większych trudności.

Oferujemy również bogaty wachlarz systemów wspierających sprzedażwydruków wielkoformatowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych projektów usatysfakcjonował Klienta i jak najlepiej spełniał swoją rolę. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie. Służymy również dobrą radą, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wspólnie wypracujemy sukces Swojej marki!