Ładowanie strony...

Druk

Studio Graficzne PiotraProjekt
Studio graficzne PiotraProjek
Piotr Zalewski
Postaw na profesjonalistów

Znamy się na projektowaniu reklam z wykorzystaniem różnych technologi druku!

Możesz zlecić nam przygotowanie projektu i skorzystać z promowanej ofert naszej internetowej drukarni.

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt dopasowany do twojego biznesu.

Co wpływa na czas przygotowania projektu do druku?

Perfekcyjna realizacji i odwzorowaniu kolorów.

Często jednak otrzymane materiały przekazane do stworzenia projektu nie nadają się do druku z powodu zbyt małej rozdzielczości, a wydrukowanie ich spowoduje efekt niezamierzonego „pikselowania” obrazu.
Efektem końcowym są materiały o słabej jakości. Ma to negatywny wpływ na postrzeganie marki, która wykorzystuje je do autopromocji.

Przygotowanie pliku

Odpowiednie przygotowanie pliku jest sprawą kluczową w poligrafii. Kluczowymi informacjami są format, nośnik na którym chcemy stworzyć nasze dzieło (np.: rodzaj papieru, tektury itd.) oraz sposoby uszlachetnień. Po podjęciu decyzji dotyczącej oczekiwanego produktu finalnego należy zwrócić się do powyższej drukarni w celu otrzymania wytycznych. Te dane stanowić będą szkielet w procesie projektowania.

Odwzorowanie kolorów

Praktycznie każde zdjęcie powinno zostać poddane profesjonalnej korekcie kolorystycznej tak żeby odwzorować w druku naturalne kolory przedmiotów czy odcieni skóry.

Ciekawy projekt

Mając przygotowane zdjęcia pozostaje stworzenie ciekawej i czytelnej kompozycji, projektu który znajdzie według naszej wiedzy uznanie w oczach odbiorcy, który czy to w ulotce, banerze, katalogu z łatwością odszuka wszystkie interesujące go informacje. Inwencja i wiedza grafika minimalizuje czas potrzebny na projekt, który najczęściej jest traktowany jako pilny.

Podsumowując

Na czas realizacji projektu do druku wpływa jakość dostępnych materiałów i przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi. Najlepszym wyborem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej agencji. Projektowanie materiałów reklamowych przez doświadczonych grafików skraca czas ilość poprawek a także znacząco wpływa na finalny efekt.

Druk
Wielkoformatowy

Wygodna i opłacalna forma reklamy zewnętrznej. Nasze projekty są widocznie najlepsze! Pokaż swoją firmę, zanim zrobi to konkurencja!

Druk uv na materiałach płaskich

Druk odporny na czynniki zewnętrzne w tym deszcz, śnieg czy promienie uv. Każdy zadrukowany materiał możemy dociąć do kształtu.

Druk
fleksograficzny

Im bardziej charakterystyczne opakowanie, tym większa szansa, że konsument po nie sięgnie. Projekty graficzne przygotowane w technice Flekso druku pięknie się prezentuje i przykuwa uwagę.

Projekt graficzny
CMYK+pantone color

Kolory dodatkowe w druku offsetowym i fleksograficznym stosujemy w oznakowaniu i identyfikacyjnych. Zastosowanie kolorów Pantone w projektach graficznych gwarantuje wysoką rozpoznawalność marki.

Cięcie laserem

Oferujemy przygotowanie projektu graficznego do wykorzystania z usługi cięcia laserem tworzyw sztucznych oraz sklejki z gwarancją powtarzalności wzoru oraz niespotykaną dbałością o szczegóły.

Uszlachetniania

Wszystkie ekskluzywne uszlachetnienia, lakiery i papiery ozdobne pod ręką! Wykonamy dla Ciebie niezwykły projekt gdzie luksus to wybór możliwości: papierów, uszlachetnień i formatów.