Drukowanie Reklam Poznań

Postaw na profesjonalistów.

Znamy się na projektowaniu reklam z wykorzystaniem różnych technologi druku!
Możesz zlecić nam przygotowanie projektu i skorzystać z promowanej ofert naszej internetowej drukarni.

PrintZone.pl

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt dopasowany do twojego biznesu.

“Bogata wiedza specjalistyczna poparta wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wiedza o możliwościach wyspecjalizowanych parków maszynowy naszych dostawca sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet trudne, skomplikowane projekty.”

Co wpływa na czas przygotowania projektu do druku.

Co jest ważne?

Perfekcyjna realizacji i odwzorowaniu kolorów. Często jednak otrzymane materiały przekazane do stworzenia projektu nie nadają się do druku z powodu zbyt małej rozdzielczości, a wydrukowanie ich spowoduje efekt niezamierzonego „pikselowania” obrazu. Efektem końcowym są materiały o słabej jakości. Ma to negatywny wpływ na postrzeganie marki, która wykorzystuje je do autopromocji.

Przygotowanie pliku

Odpowiednie przygotowanie pliku jest sprawą kluczową w poligrafii. Kluczowymi informacjami są format, nośnik na którym chcemy stworzyć nasze dzieło (np.: rodzaj papieru, tektury itd.) oraz sposoby uszlachetnień. Po podjęciu decyzji dotyczącej oczekiwanego produktu finalnego należy zwrócić się do powyższej drukarni w celu otrzymania wytycznych. Te dane stanowić będą szkielet w procesie projektowania.

Odwzorowanie kolorów

Praktycznie każde zdjęcie powinno zostać poddane profesjonalnej korekcie kolorystycznej tak żeby odwzorować w druku naturalne kolory przedmiotów czy odcieni skóry.

Projekt

Mając przygotowane zdjęcia pozostaje stworzenie ciekawej i czytelnej kompozycji, projektu który znajdzie według naszej wiedzy uznanie w oczach odbiorcy, który czy to w ulotce, banerze, katalogu z łatwością odszuka wszystkie interesujące go informacje. Inwencja i wiedza grafika minimalizuje czas potrzebny na projekt, który najczęściej jest traktowany jako pilny.

Podsumowując

Na czas realizacji projektu do druku wpływa jakość dostępnych materiałów i przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi. Najlepszym wyborem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej agencji. Projektowanie materiałów reklamowych przez doświadczonych grafików skraca czas ilość poprawek a także znacząco wpływa na finalny efekt.