Ładowanie strony...

Tylko raz
możesz
zrobić
pierwsze
wrażenie

Identyfikacja wizualna powinna być rozpoznawalna i przejrzysta.

Nasze studio nie boi się wyzwań i z przyjemnością zajmiemy się projektem nawet najbardziej skomplikowanego logotypu!

Poza tym dostarczy również spójną księgę znaku, która na przyszłość pomoże Swojej firmie realizować spójną identyfikację wizualną marki.

Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna firmy jest jednym z najważniejszych aspektów każdej działalności. Jest to pierwsza rzecz, którą zobaczą potencjalni klienci i to właśnie ona pomoże im stworzyć pierwsze wrażenie o Twojej firmie.

Dlatego tak ważny jest wybór studia graficznego, które wie, jak stworzyć wysokiej jakości wizualizacje, które zrobią pozytywne wrażenie. PiotraProjekt jest właśnie takim studiem.

Działamy na rynku od 10 lat i w tym czasie ani razu nie zdarzyło się, aby klient odrzucił nasze propozycje wizualne. Zawsze trafiamy w sedno, a nasi klienci korporacyjni zawsze byli zadowoleni z efektów.

Jeśli szukasz studia graficznego, które stworzy identyfikację wizualną Twojej firmy, to nie musisz szukać dalej niż PiotraProjekt.

Jesteśmy najlepsi w branży i jesteśmy pewni, że możemy dostarczyć Ci wizualizacji, której potrzebujesz, aby wywrzeć pozytywne wrażenie na potencjalnych klientach.

Branding / Rebranding

Znajdziemy tożsamość Twojej marki, a następnie przełożymy ją na projekt graficzny. Pomożemy Ci odświeżyć dotychczasową identyfikację wizualną lub zaprojektujemy ją od zera.

Stworzymy również przejrzyste zasady (brandbook), aby Twoja firma szybko wspięła się na sam szczyt!
Identyfikacja wizualna

Zadbamy o spójny i przejrzysty wizerunek Twojej firmy. Zbudujemy go od podstaw lub przeorganizujemy.

Zaprezentujemy Ci sprawdzone rozwiązania i schematy, a następnie wspólnie opracujemy strategię działania nastawioną na sukces!
Komunikacja wizualna

Chcesz poprawić widoczność swojej marki w sieci oraz rzeczywistości offline? Zadbaj o odpowiednią komunikację wizualną, która jest podstawą współczesnego rynku!

Nasze studio z przyjemnością przygotuje szablony poszczególnych elementów, opracuje szczegółowe wytyczne oraz plan działania, który zagwarantuje Twojej firmie rozpoznawalność!
Projektowanie graficzne w sys. identyfikacji

Chętnie podejmujemy się także niestandardowych zleceń, które wymagają specyficznych rozwiązań.

Stworzymy identyfikację, która będzie w pełni zgodna z Twoimi kreatywnymi założeniami!

Identyfikacja wizualna.
Studio graficzne Poznań

Pomagamy markom tworzyć ich historię projektując branding, spójne projekty graficzne oraz całą komunikację z konsumentem.

Nasze studio graficzne PiotraProjekt to firma, która w kwestii jakości oferowanych produktów nie uznaje kompromisów. Każdy z realizowanych projektów jest w 100% dopracowany i przemyślany.
Cenimy sobie kreatywne podejście do pracy, dlatego jeszcze nigdy dotąd nie spotkaliśmy się z odrzuceniem naszych propozycji wizualnych.
Zawsze trafiamy w sedno i jest to nasza największa moc, która od 10 lat pozwala nam na realizowanie ambitnych i wymagających projektów w sferze identyfikacji wizualnej marki.

Dowiedz się więcej w sekcji Oznakowanie lub od razu skontaktuj się z nami.

Zadzwoń +48 515 173 683
Zawsze odbieramy telefony!

Napisz info@piotraprojekt.pl


Cenimy swój czas i naszych klientów dla tego na wiadomości odpowiadamy bez zbędnej zwłoki.