Ładowanie strony...

Numery na piętrach w budynkach, cyfry na kondygnacjach, numeracje na fasadzie budynku, oznakowanie holu,

Nasze studio graficzne PiotraProjekt to firma, która w kwestii jakości oferowanych produktów nie uznaje kompromisów. Każdy z realizowanych projektów jest w 100% dopracowany i przemyślany.

OZNAKOWANIE PIĘTER CYFRAMI

Oznakowanie pięter cyframi powinno być proste, czytelne i logicznie. Dzięki dopasowanej wielkości cyfr znakujących kondygnacje oraz zastosowaniu trwałych materiałów do ich produkcji oznakowanie będzie zauważalne nawet z daleka. Szczególnie jeśli zostanie umieszczone w widocznym miejscu, najlepiej przy drzwiach wejściowych, schodach lub w pobliżu wind.

W ciągu 10 lat naszej działalności udało nam się przetrzeć wszystkie szlaki w identyfikacji graficznej i projektowaniu.

Nawet najbardziej zaskakujący i wymagający projekt realizujemy z zimną krwią i pełnym zaangażowaniem.

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że wykreujemy dla Ciebie coś wyjątkowego, kreatywnego i dopasowanego do Twojego biznesu.

W oznakowaniu budynku można zastosować różne cyfry, numery, zawierające różne kolory i symbole, które będą charakteryzowały poszczególne kondygnacje. To dodatkowy element, który wpłynie na rozpoznanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Dobierając stylistykę oznakowania należy również uwzględnić charakter budynku i jego identyfikację wizualną. Zachowanie spójności to podstawa budowania wizerunku obiektu.

Ważna jest współpraca między doświadczoną firmą wykonującą oznaczenia a osobą dbającą o wizerunek obiektu. Ułatwi to realizacje projektu, nawigację gościom i dostawcom oraz przyczyni się do ogólnego komfortu użytkowników.