Ładowanie strony...

Oznakowanie

Studio Graficzne PiotraProjekt
Studio graficzne PiotraProjekt
Piotr Zalewski
Tylko raz możesz zrobić pierwsze wrażenie.

W Studio PiotraProjekt tworzymy estetyczne, w pełni efektowne i użyteczne elementy oznakowania wizualnego.

Z pełnym zaangażowaniem wykonamy projekt graficzny oznakowania, przygotujemy go do produkcji, a w efekcie dostarczymy Ci estetyczne, trwałe i wyraziste elementy do zewnętrznego oraz wewnętrznego oznakowania budynku.

Identyfikacja wizualna osiedla budowanego przez dewelopera

Oznakowanie obiektów handlowych i usługowych to bardzo duży segment rynku graficznego.
Rozwiązanie to dedykowane jest przede wszystkim dla sklepów, galerii handlowych, osiedli mieszkaniowych i innych obiektów wielkopowierzchniowych.

Czy wayfinding na osiedlu jest potrzebny?
Jesteśmy przekonani, że chociaż raz zdarzyło się Wam błądzić po osiedlu, na którym mieszka jakiś Wasz znajomy; zapewne szukaliście odpowiedniego numeru klatki lub mieszkania.
Nie stałoby się to, gdyby wayfinding tego miejsca został odpowiednio zaprojektowany i umieszczony w widocznych miejscach – o ile życie byłoby prostsze, gdyby to wszystko zostało rzetelnie i jasno wykonane.
Trwałość
Czytelność to jedno, ale w przypadku oznakowania osiedla niezwykle istotna jest również trwałość poszczególnych elementów, gdyż wiele z nich umieszczana jest na zewnątrz i przez to narażona na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Ważne więc, by zostały one wykonane z odpowiednich materiałów, takich które przetrwają deszcz, śnieg i porywiste podmuchy wiatru.
Czasem mniej znaczy więcej.
Identyfikacja ma to do siebie, że w nadmiarze może przytłoczyć użytkownika danej przestrzeni i wprowadzić niepotrzebny chaos. Również w przypadku systemu oznakowania osiedla istotne jest odpowiednie dobranie liczby znaków kierunkowych, tak by jasno wskazywały drogę do celu, a jednocześnie nie zdominowały przestrzeni.

Potrzebujesz dobrego oznakowania Twojej firmy?

Chętnie podejmujemy się także niestandardowych zleceń, które wymagają specyficznych rozwiązań.
Stworzymy identyfikację, która będzie w pełni zgodna z Twoimi kreatywnymi założeniami!