Ładowanie strony...

Systemy Wystawiennicze Poznań

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem materiałów wystawienniczych. Stworzymy dedykowany projekt dla Twojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz się wśród konferencji na targach branżowych lub innym wydarzeniu!

Ścianki reklamowe

Szeroka oferta ścianek reklamowych, prezentacyjnych, ekspozycyjnych, dzięki którym podkreślisz prestiż swojej firmy, a także zwrócisz uwagę wielu klientów.

Ramy i kasetony tekstylne

Tekstylne ramy reklamowe bez podświetlenia w formie kasetonów to nie tylko innowacyjne rozwiązanie, ale także wszechstronny sposób prezentacji, który doskonale pasuje do różnorodnych przestrzeni.

Wydruki wykonujemy na poliestrowej tkaninie w technice eko sublimacji. Materiał jest obszyty gumką, co daje bardzo efektowny wydruk perfekcyjnie opinający ramę.

Oferujemy gotowe systemy reklamowe oraz wykonywane zamówienie.

Roll-up

Projektujemy unikalne i nowoczesne rollupy, które przykują uwagę każdego odbiorcy. To doskonała forma promocji, która w sposób subtelny wpływa na podświadomość konsumentów i kreuje ich potrzeby w czasie rzeczywistym. Rollupy naszego autorstwa to produkty najwyższej jakości, które z powodzeniem wykorzystasz wielokrotnie.

Zajmujemy sie sprzedażą oraz projektowaniem systemów ekspozycyjnych.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla przestrzeni komercyjnych i publicznych.

Ekspozycja reklamowa

Nasze projekty kierujemy głównie do muzeów, galerii, biur, instytucji, sklepów, hoteli, restauracji, galerii sztuki, galerii handlowych, przestrzeni komercyjnych i wiele innych

trybuni i lady wystawiennicze

Stoisko promocyjne jest niezastąpionym wsparciem przy różnego rodzaju promocjach, degustacjach, czy kampaniach i przyciąga uwagę klientów oraz gości na targach, w sklepach czy biurach.

Zwróć na siebie uwagę przechodniów za pomocą oryginalnego kształtu lub podświetlanej grafiki i zwiększ zainteresowanie klientów swoją ofertą.

Systemy reklamowe

Jesteśmy po to, by zapewnić naszym Klientom nowatorskie produkty najwyższej jakości, kreatywne koncepcje i ambitne pomysły.

Oferujemy bogatą gamę produktów stosowanych w branży handlowo-wystawienniczej, które umożliwiają zaprojektowanie wyjątkowej przestrzeni.

Dowiedz się więcej w sekcji Tagri lub od razu skontaktuj się z nami.

Zadzwoń +48 515 173 683
Zawsze odbieramy telefony!

Napisz info@piotraprojekt.pl


Cenimy swój czas i naszych klientów dla tego na wiadomości odpowiadamy bez zbędnej zwłoki.